Góra strony

PayByNet - system płatności online

Informujemy, że uruchomiliśmy w Naszym Banku system płatności online - PayByNet!

„PayByNet” to usługa płatności internetowych stworzona przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. (KIR S.A.) Jest to elektroniczne polecenie przelewu z przekazywaną przez KIR S.A. w trybie on-line informacją o dokonaniu zapłaty. Oznacza to, iż po wykonaniu płatności za zakupy w Internecie, KIR S.A udziela sklepowi internetowemu gwarancji płatności, środki z przelewu trafiają bezpośrednio na konto sklepu, a zamówienie może zostać zrealizowane natychmiastowo.

PayByNet to jedyna w Polsce usługa płatności internetowych, która umożliwia przekazanie środków pieniężnych bezpośrednio z rachunku bankowego Płatnika na rachunek bankowy Odbiorcy tj. (sklepu internetowego, czy konkretnego urzędu). Płatności przez Paybynet można dokonywać w sklepach internetowych oraz urzędach, które współpracują bezpośrednio z KIR w zakresie obsługi płatności bezpośrednich oraz korzystając z innych systemów transakcyjnych, tj.:

ponieważ interfejs Paybynet dla Banku działa także u wymienionych operatorów płatności. Unikalne cechy systemu PayByNet tj. przelew bezpośredni, informacja o transakcji w trybie on-line, pewność otrzymania płatności, są szczególnie istotne zwłaszcza dla sklepów internetowych, w elektronizacji procesów urzędów administracji publicznej oraz w elektronicznych biurach obsługi klienta masowych wystawców faktur. PayByNet realizuje płatności online przez 24 godziny na dobę.

Wybierając w sklepie internetowym płatność za pomocą PayByNet Klient zobaczy w serwisie transakcyjnym Banku gotowy, wypełniony formularz przelewu. Automatyczne przenoszenie danych, w tym numeru konta bankowego odbiorcy płatności oraz jego nazwy i adresu, zabezpiecza przed błędami. Powiadomienie o zrealizowanej płatności przesyłane jest niezwłocznie po zatwierdzeniu przelewu do jego odbiorcy, dzięki czemu otrzymuje on informację o płatności zanim środki znajdą się na koncie, co przyspiesza realizację zamówienia.

Co oferuje system płatności PayByNet?

  • Szybkość i bezpieczeństwo w dokonywaniu transakcji,
  • Dostęp do swojego konta przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • Wygoda i oszczędność czasu,
  • Swoboda dysponowania pieniędzmi

Jak dokonać płatności w internecie za pomocą PayByNet?

  • W chwili dokonywania zakupów w sklepie internetowym, wybierz jako formę płatności jeden z ww. systemów (np. Przelewy24) - następnie wybierz "Banki Spółdzielcze" bądź "Bank BPS"

  • w polu wyszukiwania wpisz "Bank Spółdzielczy w Krzepicach" i kliknij zapłać

  • zostaniesz automatycznie przekierowany do Naszej bankowości elektronicznej eBankNet - w tym miejscu zaloguj się do swojego konta.

  • w tym miejscu ujrzysz gotowy, wypełniony automatycznie formularz wykonania przelewu, wystarczy potwierdzić operację analogicznie jak w przypadku zwykłego przelewu.

Płatności księgowane są na rachunku bankowym sprzedawcy zgodnie z obowiązującymi w Banku Spółdzielczym w Krzepicach sesjami ELIXIR.

Szczegóły dotyczące usługi znajdują się pod adresem:

O Banku

Informacje prawne

Przydatne informacje

Płatności i inne

Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy KRS, KRS: 0000146108 NIP: 574-000-67-17, Regon: 000496610

Kod BIC (SWIFT): POLUPLPR