Informujemy, że od dnia 27 lipca 2026r. (poniedziałek) od godziny 23:30 do dnia 28 lipca 2026r. (wtorek) do godziny 01:00 Bank BPS S.A. będący pośrednikiem Naszego Banku w usłudze Express Elixir planuje przeprowadzenie niezbędnych prac technicznych po swojej stronie.
W związku z tym, w ww. czasie nie będzie można wykonywać przelewów natychmiastowych Express Elixir w systemie eBankNet i aplikacji mobilnej eBS Krzepice oraz Przelewów na telefon BLIK w aplikacji mobilnej eBS Krzepice.
We wskazanym czasie dyspozycje przelewów Express Elixir i Przelewów na telefon BLIK będą automatycznie odrzucone przez Nasze systemy rozliczeniowe. Pozostałe płatności będą procesowane bez przestojów. Przepraszamy za możliwe niedogodności.